Web Hosting

Kişisel Hosting - Kendi Paketini Kendin Yarat
Kişisel Hosting ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre belirleyeceğiniz özelliklere sahip, "size özel" hosting paketi oluşturabilirsiniz. samsun net bilişimde farkı hissedeceksiniz. İlerde ihtiyaçlarınızın artması halinde ek ücret ödeyerek paketinizin özelliklerini arttırabilirsiniz. Seçtiğiniz özelliklere göre hosting paketiniz Windows 2003 veya Linux sunucularımızda yaratılacaktır.

Windows Hosting
Web sitenizde ASP, ASP.NET 3.5, AJAX ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız Windows Hosting paketlerimiz sizin için uygundur.  samsun net bilişimde farkı hissedeceksiniz. Windows sunucularımız PHP 5, Perl/CGI, Access (mdb), MySQL 5 ve MS SQL Server 2005 veritabanı desteği sağlamaktadır. Türkçe destekli HELM kontrol paneli ile siteniz ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Linux Hosting
Web sitenizde PHP ve MySQL veritanı ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız Linux Hosting paketlerimiz sizin için uygundur. Linux sunucularımız Perl/CGI ve Zend Optimizer 2.6.2 destekler. Linux hosting paketleri yalnızca HTML ile hazırladığınız web siteleriniz için idealdir. Kolay kullanımlı Direct Admin kontrol paneli ile siteniz ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Reseller Hosting
Birden fazla web sitesini (domaini) tek bir hesapta altında barındırmak istiyorsanız Reseller (Bayilik) paketlerimiz sizin için uygundur. Plesk kontrol paneli aracılığıyla müşterilerinize Agora Hosting ismi görünmeden kendi markanız altından hosting hizmeti verebilirsiniz. Dilerseniz size özel Name Server adreslerini (ns1.adiniz.com, ns2.adiniz.com) de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

samsun web tasarımbiz sizi arayalm
Ad Soyad 

Telefon