E-Ticaret

07 Ağustos 2015   |   2 Yorum

E-Ticaret günümüzde çok büyük bir iş sahası haline geldi ve büyük şirketlerin bünyesinde bir çok e-ticaret mantığı ile satış yapan web sitesi açıldı. Etkili e-ticaret yapabilmek için konuya tamamiyle hakim olmak gerekir. Hazır e-ticaret paketlerimiz ve özel yazılımlarımız ile samsun web tasarım sizlerin bu alandaki en büyük yardımcınız olacaktır.

Bir e-ticaret sitesi yaptırarak karınızı artırabilirsiniz ancak bir çok online mağazanın olduğu bir platformda bu biraz bilgi ve profesyonellik gerektirecektir. Size sunacağımız özel çözümler ile eğer müşterinin aradığı ürün sizin sitenizde ekli ise özel yazılım ve seo taktikleri ile google da üst sıralarda çıkmanızı sağlayıp sitenize potansiyel müşterilerinizi sitenize çekmenizi sağlıyoruz. Satış yapmak için geriye kalan tek şey sizin ürün yelpazenizin genişliği ve rekabet gücünüze kalmıştır.

Özel E-Ticaret Çözümleri

Firmanıza özel hazırladığımız e-ticaret çözümleri arasında sadece ürünlerinizi satın almaya teşvik eden firmanızın genel ve kurumsal tasarımına uygun kredi kartı, havale ya da kapıda ödeme seçeneği ile satış yapabileceğiniz özel e-ticaret çözümleri de bulunmaktadır. E-Ticaret Yazılımı panelinizden sipariş ve satış durumlarınızı takip edebilir çeşitli kampanyalar oluşturarak müşterilerinize çelşitli alış-veriş alternatifleri sunabilirsiniz. Ürünlerinizi ve resimlerinizi kolaylıkla ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Firmanıza özel oluşturduğumuz tasarım ve e-ticaret yazılımları sayesinde satışlarınızda ve müşterilerinizde fark edilir oranda artış olacaktır. Bizimle 0544 269 96 68 numaralı telefondan iletişime geçerek en kısa sürede e-ticaret sitenizi yaptırabilirsiniz.Yorumlar

Hande Kaya   |   11 Ağustos 2015

Açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler. http://www.9piksel.com

Yorum Gönder


guvenlik


biz sizi arayalm
Ad Soyad 

Telefon