Samsun Google&Adwords&SEO

19 Ocak 2016   |   0 Yorum

Arama motoru optimizasyonu SEO

Arama motoru optimizasyonu SEO(Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir.SEO çalışması bir defa yapılarak tamamlanan veya farklı yöntemler ile bir defada bir çok link alıp sitenizin ilk sıralara yükselmesi ile yapılamaz. SEO çalışması bir çok kriterin bir araya gelmesi ile yapılan ve süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Arama motorları sıralama tekniğini sürekli güncellemektedir. Yapılması gereken mutlaka uzman desteği almaktır. Bu destek için bütçe ayırılamıyor ise sitenizde yapabileceğiniz en önemli şey özgün içerik kullanımı, site içerisindeki yazıların kopyalama ile hazırlanmaması, resimlerin size özgü olmasıdır. Agent Danışmanlık olarak hazırlamış olduğumuz bütün web sitesi uygulamalarında artı ücret almadan Seo çalışması yapıyoruz,Kurumsal kimliğinize uygun kelime analizi yaparak seçtiğimiz kelimelerle kod çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla kısa zamanda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Google Adwords

Google aramalarda üst sıralarda yer almanın yer almanın en garanti yolu Google Adwords'e reklam vermektir. Adwords reklam maliyelerinizi kontrol etmenize olanak sağlar. Minumum harcama zorunluluğu yoktur. Günlük olarak harcamak istediğiniz maksimum tutarı belirleyebilir ve paranızı nasıl harcayacağınızı seçebilirsiniz. Agent Danışmanlık olarak sitenizin Google Adwords Reklam Kampanya Yönetimini takip ediyoruz.

Google Analytics

Google Analytics ücretsiz bir Google aracıdır. Bir internet sitesiniz varsa ve sitenizinin ziyaretçi trafiğini kontrol etmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Google Analytics siten ziyaretcileri hakkında detaylı bilgileri verir.

Google Merchant

Google üzerinden ürünlerinizin reklamını yapabileceğiniz görüntülü reklam uygulaması. Sitenizdeki bütün ürünler için ayrı ayrı reklam verebilirsiniz. Google aramalarda ürünleriniz sağ tarafta resimleri ile beraber görüntülenir. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik


biz sizi arayalm
Ad Soyad 

Telefon