Ticari Yazılımlar

28 Eylül 2017   |   0 Yorum

Fatura Yönetimi ZAMAN KAZANIN! Alım ve Satım faturalarınızı saniyeler içerisinde keserek çok büyük zaman kaybından kurtulabilirsiniz, gelişmiş fatura ekranımızda iskonto, KDV, satır vadesi gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

 

Stok Yönetimi EŞSİZ STOK YÖNETIMI! Gelişmiş stok yönetimimiz ile tüm stok ve raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilir ve stok risklerinizi analiz edebilirsiz.. ayrıca stok eklerken barkod, stok raf ömrü, marka, grup, kategori ve OEM kodu gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

 

Firma Yönetimi FİRMANIZA HÜKMEDİN!  Bir veya birden çok firma ekleyerek her firma için farklı oturumlar açarak firmalarınızı yönetebilirsiniz.

 

Kasa Yönetimi TAM ZAMANLI İZLEME! Kasa veya kasalarınızı Yazılımlarımız ile  gelişmiş kasa ve raporlama işlemleri ile tüm nakit akışınızı anlık ve geriye dönük olarak yönetebilirsiniz.

 

Cari Yönetimi EŞSİZ DETAYLAR yazılımlarımız cari yönetimi ile müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir ve tüm işlemleri kolay ve detaylı yönden raporlayabilirsiniz.

 

Uzaktan Erişim FIRMANIZ YANINIZDA! Yazılımlarımız ile işletmenizi yönetmek için sadece işletmenizde ya da ofisinizde olmanıza gerek yok nerede olursanız olun Yazılımlarınıza erişebilir işletmenizi yönetebilirsiz.

 

Kişiselleştirme SADECE HAYAL EDİN! Yazılımlarımızı dilediğiniz şekilde kişiselleştirin, yazılım programlanırken hiç bir kalıp üzerine oturtulmamıştır kullanım ve işlevselliği tamamen hayal gücünüze kalmış.

 

Raporlama KALİTE DETAYLARDADIR! Yazılımımız ile dilediğiniz niteliklerde rapor alın , Cari, Stok, Tarih, Para Birimi, İşlem tipi bazlı ve kullandığınız tüm parametrelerle ilişkili rapor alabilirsiniz.

 

Sektörünüzün Müşterileri sizin için önemlidir,Sizlerde Bizler İçin...Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik


biz sizi arayalm
Ad Soyad 

Telefon